Купити в Україні ультразвукової відлякувач гризунів УЗ 004

 

490 грн.

18.85 $

17.5

Купити в Україні ультразвукової відлякувач гризунів УЗ 004


Ультразвуковий відлякувач гризунів «УЗ-004» - це нова модель відлякувача на українському ринку, яка заслуговує на особливу увагу. В дане обладнання має більш потужний випромінювач ультразвуку, тому площа захисту збільшилася вдвічі, в порівнянні з відлякувачами «УЗ-001», «УЗ-002», «УЗ-003»
Площа дії становить приладу до 250 кв. метрів. В ультразвуковому приладі використовується генератор, який працює в нечутні для людини діапазоні, тому дана модель відлякувача вас не потривожить, а лише порадує своїм результатом. Звикнути до цього приладу щури і миші не зможуть, тому що частота випромінювання коливається, відповідно ефективність «УЗ-002» завжди буде позитивною. Працює даний відлякувач від мережі 220 В, витримує будь-які перепади температур, тому ви зможете ним користуватися як в житлових, так і не житлових приміщеннях (неопалюваних). Не потребує особливих навичок в експлуатації, всього лише потрібно підключити його до електрики і все, і він відразу почне працювати.
Безкоштовна доставка відлякувач «УЗ-004» в будь-яку точку України. Гарантія на товар 6 місяців. Гарантійне обслуговування. Детальніше 0677190866 Олександр


Не забудьте сообщить рекламодателю, что нашли это объявление на Egid
Разместить в топ Сделать срочным Сделать VIP

Похожие объявления в регионе: Ровенская обл.

Вся Украина
Назад
Выбрать всю область
x